Ahoj...Ahoj...Ahoj!

26. září 2010 v 13:05 |  novinky
Ahoj,
včera jsem neměl čas protože jsem měl turnaj v Tenisse a měl jsem dobré 3. místo! No hlavně že mi šlo to podání:-)
No tak teď do zoo:!
Dnes někdy okolo 6 hodin ráno porodila naše levhartice Carolline zdravé mládě! Hned se také napilo a bylo vidět že je zdravé! Carolline se o mládě pečlivě stará a jako každá matka nedopustí aby se mláděti něco stalo, proto je agresivní na naše veterináře. Na chovatelku je hodná! Chvatelka se nezkouší podívat na mládě ale zjištuje co je nového u Carolline!

Další zpráva:
Pavilon slonů nestavíme nový ale jen ho předěláváme proto se vrátí někdy v polovině října:-) Naše poslední mládě slona Afrického samička Seta tam zůstane navždy protože Umbu se stará spíše o Ulu.Ulu má Setu ráda ale je to taky něco jako Umbu:-(

Další zpráva:
Měla by k nám dorazit další samice tygra Indického bílého:-) Je to samička Artemis(jako samice tygra Ussurijského v zoo parku tarongo).Její máma isabela žije v tarongu a Artemis v Liberci:-)

Další zpráva:
Naše gepardice Jessica není březí:-( Proto by k nám měl dorazit nový samec geparda Súdánského .


Další zpráva:
Stavíme novou halu pro pavilon ptačí mokřiny.Tato část bude pro kolpíky bílé a čápy bílé!
Stejně jako v první hale tam bude jenom lávka a malá cestička. Kolpík k nám dorazí do konce týdne a pokud ne tak zatím jenom čáp.


Další a poslední zpráva:
Měl by k nám dorazit nový druh lva! Jedná se o druh Lev Jihafrický! Samec Hannibal a samice Cleopatra! Jelikoý pavilon šelem je plný lví pár se nastěhuje do bývalého pavilonu Africká odysea,kde dříve byly na ukázku vycpaniny mrtvích zvířat a návštěvnící mohly zblízk vidět např. hrocha v životní velikosti či si potěžkat druhý největší kel slona afrického na světě!

Tak a to je vše. myslím že dnes už nebudu mít čas ale zítra máme ředitelské volno takže bych sem měl něco dát:-) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tupy Tupy | 26. září 2010 v 15:29 | Reagovat

Za prvé fratuluji ke třetímu místu. Za gruhé gratuluji k narozenému mláděti. A za třetí gratuluji k budoucímu páru lvů. To se někdo má když má ředitelské volno. JJ na gymplu nám ho nedali. Tak co se dá dělat, budu muset ve škole tvrdnout do 15:00

2 zoosandiego zoosandiego | Web | 26. září 2010 v 16:36 | Reagovat

Moc děkuji:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama