Březen 2011

Farm and Wild Live show??? Ano,či Ne?

27. března 2011 v 18:47 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
již delší dobu plánujeme s Ťupym Live show! Pořádala by si Ve Stádleci(Okres Tábor,KrajJihočeský). S Pájíkem jsem se domluvil,že by ke mně přijel a jeli bysme autobusem... Pořádalo by se to někdy v srpn kdy máme s Ťupym narozeniny. Samozřejmě to bude pro všechny koně a zoo všechn značek! Byl by zájem??? Ještě někoho bych určitě do autobusu vzal:)
FUNTASY figurky NEBEREME! Bereme koně Schleich,Safari Ltd,Bullyland,Peter stone,Breyer apod... I zoo Safari Ltd,Schleich,Bullyland i Breyer vyrobil nějákou pumu nebo podobnou havěť! Komentujte,je to důležité! A odkaz na tento článek dávejte na svoje blogy!:) Pokud bude větší zájem,uspořádáme to! Vše potřebné časem zdělím!

Děkuji...

Jak je to s Kiji...

25. března 2011 v 16:51 | Viktor SD |  novinky
S Kijivu začaly být problémy.. Začala cítit Bikiru,a naopak... Kijivu si teda nelámala hlavu s vedením v skupině....

Je tu,je tu další!!!

24. března 2011 v 17:17 | Viktor SD
Ahoj!
Dneska k nám dorazila gorilí samice Kijivu a tajné zvířátko Mirage.. Ostatní zvířata(koně,kočky,....) dostanu až k dobrým příležitostem.. Něco k Velikonocům,k svátku a k narozkám:) Ovšem jsem všechna zvířátka viděl a jsem rád že je mám doma,v klidu někdě schované:D Za Kijvu a Mirage musím poděkovat p. Kučerové že byla tak laskavá a tyto 2 figurky mi sehnala!! Děkuji!!! Tyto figurky už mám ve sbírce tak budu jenom čekat a čekat až je dostanu.. K velikocům budu chtít všechny koně(asi:D) Koní je 5,2 kočky a zoo 2(2 už jsem si vzal:)) Kijivu k nám přijela z Pražské zoo.. Je jí 18 let... Zatím se jí nepodařilo odchovat ani jedno mládě(ve skutečnosti 3,ale u mě ne:)). Vím,že jí má ze známých akorát kamarád,Ťupy a p. Kučerová.. Bohužel nám Rihcard Kiji vycítil,jelikož v praze s ní žil,a něják se mu povedlo otevřít šubr.. Kijivu samozřejmě zděšená ale po chvilce se uklidnila(uklidnila se po: má ruce na uších). I Kjivuna mamka to dělala.. V Appenhaulu se narodila:) Hned jak Richarda poznala,ošetřovatelé začli být nervózní... Co když se Kiji něco stane,či Richardovi? Tuto otázky si všichni položili.. Nakonec si neublížili a jsou splou.. Messinka už dáávno odjela.. K nám už se nevrátí.. Celkem ž tedy chováme 3 gorily nížinné! Samice Kijivu a Bikiru a samce Richarda.. Bikira se už vyléčila,proto ji v pondělí pustíme ke Kjivu a Richardovi...
S Miragem byly také problémy...:

Začíná nová sezóna!!!

21. března 2011 v 14:48 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
tak je to tu.. Jaro přišlo.. Já osobně jsem se těšil ... Zimu nesnáším!! Krom toho že se lyžuje a kouluje.. tO MĚ BAVÍ:) Jinak jdeme na novinky v zoo..

Miluju mamku!

20. března 2011 v 10:44 | Viktor SD |  novinky
Dneska jsem mamce ukazoval ebay.. Samozřejmě Americké.. V Německém mají málo... Dal jsem si do vyhledávače "Breyer horses". Tak jsem tak koukal.. Bylo tam spousta vzácných a docela levných modelů.. Takže jsem se opatrně zeptal jestli pokud na ně budu mít jestli si je můžu koupit,vydražit:) Samozřejmě řekla ANO!!!! Takže budu mít nějáký vzácný BH!!! Ale jen nějáký.. Ne všechny posílají do Čr:( Ale začnu je sbírat.. Ale tak do 20 Ks:) Nemám pro ně místo..:D Ale nesmím to přehánět.. Čeká mě Německý Ebay takže mi to bude prozatím stačit:) Sice se mi do Amerického Ebay moc nechce ale co,vždy se něco musí zkusit,že?! Takže budu jenom čekat,čekat a čekat:( Toto slovo nesnáším!!!!

Možná dnes,možná zítra.. je to jenom na mojí línosti..:)

19. března 2011 v 19:11 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
dneska jsem si dělal dess... Možná ještě dneska ho sem nastavím... ale asi až zítra:) No je to jenom na mé línosti..:) A myslím že se povedl.. Ještě Pájovi něco provedu s blogem a bude mít celou rekonstrukci za sebou..:)
Jinak v zoo a na ranchi se nic nneděje..:( Letos jsem si ještě nic nekoupil ze zoo:( Moc mě to mrzí.. Ale arabové jsou prostě silnější než já:( Zkrátka příští týden k nám dorazí Kijivu a další zvířata... Ale obávám se že spoustu z nich ještě nedostanu:( Mamka slíbila gorilu.. Ty figurky jsou totiž k narozkám.svátku,příjmačkám,.... je toho moc a je to nadlouho:( Figurky které přijedou-to vám nic jiného než Kiji neprozradím ale máte se na co těšit,jako já!:)

Já jdu.. ahojky!:)

už se připravují...:)

15. března 2011 v 19:12 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
tak se zas po delší době ozývám.. Něják mě přestává bavit psát ale zoo a ranch neruším.. Včera jsem dal 88 Schleich! Ale to se dozvíte na stránkách ranche:) Tak už vás nebudu obtěžovat mýma blbostma a novinky v cč

Safari Ltd jsou na cestě!

10. března 2011 v 17:14 | Viktor SD |  novinky
Tak je to tady... Figurky Safari Ltd k nám dorazí minimálně za měsíc.. Měli bychom se dočkat:
samce grizzlyho,samice hyeny,samce lamy a samce bílého vlka! Pravděpodobně se k tomu ještě něco přidá ale nevím.. Ještě to není ani objednané:( Ale večer na to ještě kouknu a rozhodnu:) Žádné připojování netoleruji!!! Jak jsem zjistil třeba při akci Tarongo německo že myslím Amálka(nejsem si jistý) Satchma nechtěla... Takže nechci aby se mi to stalo:) I kdyby tak prostě ne!! Ani by se ke mně nikdo nepřipojil:) Možná jo ale ne!! Neberte to jako chloubu,prosím:)

Vyberte si..:)

6. března 2011 v 8:47 | Viktor SD |  Ostatní
Ahoj,
vyberte si ze dvou log které naše zoo bude používat.... Které logo máme používat??? V C.č. jsou jejich obrázky a dole v Anketě hlasujte!!!

Smutná zpráva..:(:(:(:(

4. března 2011 v 18:28 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
v naší zoo panuje smutek... V naší zoo se měl objevit žirafák Flowie ale nepřijede:( Tento žirafák je nejcennější a nejlepší samec na světě ale nepřijede:( Teda zatím:( Přijet k nám měl tento měsíc ale bohužel do zoo Orlando přijela další samice tak proč toho nevyužít?:) Je to překrásný samec dovezený přímo z Afriky:) Jeho otec byl velmi "opytlačený". teda vlastně chytgli ho pytláci ale jeho chytrost byla taková že se prostě z pasti dostal;) Bohužel před 7 lety zemřel na rakovinu v JAR. Jeho matka se jmenuje Cherry. Jméno jí dal jeden náš zaměstnanec před 15-ti lety v Africe. Je jí tedy 15 let a stále žije;) Tato žirafka k nám ale nepřijede:( Žirafy z volné přírody totiž v zoo můžou udělat pěkný zádrhel:( Stačí jedna chybička a nakazí se všechny zvířata.. Taková přenosná choroba:(Ale Flowie se něják tak protáhl a nic nenakazil;) Proto k nám měl přijet.. zatracená žirafa! Proč tam přijela? Takže celá zoo je smutná:(


A to je vše.. v Cč jeho fotka;)

1. bleskovka:)

1. března 2011 v 20:01 | Viktor SD |  Ostatní
A je tu první bleskovka:
1) Kolik tygrů má na kontě Schleich?
2) kdy Schleich začal s prodejem Wild Life figurkami?
3) Prodával Schleich Dikobraze?
4) Kolik zbarvení bylo u valacha Pinto Schleich?(rok 1998)
5) Vyrobil Schleich Irbise?
6) Kolik koní Schleich vyrobil,když v roce 2001 měli "Künstler-pferde"?
7) Nosorožci jsou krásní,kolik jich Schleich vyrobil??
8) co chcete na diplom??