Duben 2011

Hody,hody....:D

25. dubna 2011 v 12:31 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
tak jak ste přežili Velikonoční pondělí?:D já dobře. Musel jsem se zasmát! Totiž,policajti mávali těma značkama(jak jinak bych to měl popsat?:D) a my za nima vjeli.. Pak nám řekli,že to kolega spletl,tak kontrola.. a pak nám řekli,ať si vezmeme dárek... No viděli jste to někdy? Byla tam paní z BESIBu takže nám tam dala odrazky..... Jeli jsme k tetě a pak jsme jeli domů,jenže,policajti se přemístili a když jsme jeli domů tak stáli prostě ti stejní pod mostem a zastavili nás a prvně se začali chechtat policajti a pak my.. No co byste dělali Vy? To bylo úplně dobrý! Jinak dostal jsem 4 Shcleich tj. Arabská klisna ryzka-světlá a tmavá,hřebec morgana a medvídě s lahvičkou.. Pak bylo ještě spousta sladkostí.. Bodeť! Dyt jsme projeli celou Jihlavu!
Dostal jsem taky nějáké penízky..A víte co jsem včera objednal??? Jasně,Breyera! Já už to nevydržel... Jeho fotka:

Big Photo Show! Informace!

23. dubna 2011 v 22:26 | Viktor SD |  Big photo show!
Ahoj!
Jelikož první článek nikdo nečetl,ani se nikdo nepřihlásil,prosím,udělejte to! Nenutím Vás se přihlásit al chci,aby zde bylo co nejvíce! Zde Vm napíšu důležité informace k BPS!
Kategorie:
Peter stone*
Breyer horses**
Schleich aj.***
_________________________________
Přihlašujte snad všechna plemena ale zde máte přihlášku:
Jméno koně:
Plemeno koně:
Foto koně:
Pohlaví koně:
Značka koně:
Jméno majitele:
Web ranche/stáje/zoo:
_________________________________
Přihlášku poslíejte na E-mail: zoosandiego@centrum.cz
_________________________________
Na fotce kůň nesmí mít deku,sedlo čí něco jiného! Povolena je jen ohlávka! Na fotce může být i člověk(plastovej!). Může ho vést za vodítko(také povoleno:D). Koně foťte ze strany(viz fotka dole!).
_________________________________
Uzávěrka přihlášek je 1. června takže máte fůru času! BPS potrvá přes prázdniny.. Doufám,že se přihlásí co nejvíce koní!
_________________________________
(Vzorová fotka!)

Prázky!!!

20. dubna 2011 v 15:51 | Viktor SD |  novinky
Ahoj!
Tak sjou prázdniny! Konečně.. já bych měl zítra nebo v pátek jet zase po dlouhé době(od listopadu 2010 jsem tam nebyl) do zoo Praha! já se táák těším.. A navíc si možná,ale jen možná vyzvednu zvířátka Schleich! A teď jdeme na novinky:

Výsledky SMAP-naši koně

18. dubna 2011 v 19:42 | Viktor SD |  Ostatní
U jany Š. už se objevilo hodnocení koní v SMAP! Já sám jsem vyhrál buď druhé nebo třetí místo! Ale za to si můžu sám kavlitou a prostředím fotek :D Klik C.č.

Big Photo Show!!

14. dubna 2011 v 18:27 | Viktor SD
Zahajuji na stránkách naší zoo další,v pořadí již druhou photoshow! Tentokrát to bude jinak! Tentokrát se bude jednat o Photo show,kde můžete přihlásit JENOM KONĚ! Konkrétně Arabské plnokrevníky a tažná plemena! Můžete přihlásit snad všechny značky! Breyer,Stone,Schleich,Bullylad,Papo,....
Přihlášky posílejte do 30.4.2011,23:59!

Přihláška:

Jméno koně-
Show name koně-
Pohlaví koně-
Značka koně-
Fotka koně-
Jméno majitele-
Web ranche-
Soutěž se bude konat zde,na stránkách této zoo! Přihlášky posílejte na mail:
!!! Na koni nesmí být nic krom ohlávky.. Ta tam může,ale nemusí být(pokud bude ohlávka špatně nasazená,ubírám body!!! Hodnotit budu já,Viktor SD.. Budu bodovat spravedlivě.. Za škrábance body ubírat nebudu:)

Jak už to tak bývá...!

14. dubna 2011 v 17:29 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
jak už to tak bývá,každý ranch/zoo/stáj/útulek se rozšiřuje.. My jsme se teda zatím moc nerozšířili... Jen o Bikiru,Satchma,Gauhara,Farah,Bianku,Mirrage,Kijivu a Tanzani. Na to,když koukám na ostatní ranche apod. tak si toho pořídili víc.. Nemyslím všechny.. Ale my se brzy,brzičko rozšíříme o další araby! Jedná se o Breyery.. Samozřejmě Vám o nich nic neřeknu! Cháchá! 2 dorazí nevím zrovna kdy ale dorazí. 1 dorazí v srpnu a pak jsou tu 2 klisny od Schleich! Ty dorazí někdy na velikonoční pondělí. Tak a překvapení ,na které se na ranchi specializujeme jsem prořekl.. AJAJAJAJAJAJ! No to nevadí! Aspoň víte,na co se máte těšit! Ťupy se taky specializuje na arábky ale je to prostě tak,že arabové jsou naši nejoblíbenější! Proto už mám vymyšlený menší rodokmen..:)
Krásný arabský valach kterého vlastníme!

Samice kudu.. Co?

10. dubna 2011 v 12:10 | Viktor SD
Ahoj,
dnes ránok olem 7:00 k nám přijela samice kudu velkéh. Asi se ptáte,jaktože samice? No teď důvod. Jelikož se mi podařilo sehnat th starýho samce kudu od Schleich,ale novinka 2011 je taky samec tak jsem ji udělal jako samici.Samice se jmenuje Tanzani. Samec se jmenuje Charles ale toho máme od Vánoc:) Na profil Charlese se můžete pdívat v zvířata>savci>kopytníci>kudu velký
Jelikož se samice dobre zabydlela,už dnes se vydá do výběhu. Samozřejmě budou fotky. S Charlesem bude v kntaktu njenm přes mříže,jak ve výběhu tak v domečku,pavilonu. S Charlesem se potká na "ostro" v úterý. Budeme tedy doufat že se nám co nevidět nardí mládě:)

Žízeň,ajajajajaj..

8. dubna 2011 v 14:58 | Viktor SD |  novinky
Žízeň,ajajajajaj,.. Přesně tak! Kabáti jsou u nás,v Jihlavě! Dneska na ně jdeme! Já se tááák těším! Bude na Horáckým zmním stadionu:) Na kabáty jdu ve svém životě poduhý:) Poprvé asi tak před 3 rokama.. No nevím:) Jdu tam s rodičema a kamarádem. ten jde taky s rodiči. možná ještě s jeho sestrou:) Moje ségra nejde. Ta píše do školy. Cšak to znýte,ti,co jsou od 5, třídy výš:) Co se nenaučím ve škole,to mě naučí séga nebo Wikipede a google:) No musím tak ahojky!

Primáti.. Nová Kampaň startuje!

5. dubna 2011 v 20:40 | Viktor SD |  kampaň
Nová kampaň PRIMÁTI Startuje! Jedná se o představování naší kolekce primátů! Celkem ke dni 5.Dubna máme 13 primátů ve čtyřech druzích! Každý měsíc(gorily=duben,orangutani=květen,šimpanzi=červen a paviáni=červenec). Zítra zde budou gorily!
ZDE je "reklamní Billboard":

Dobře,no.. REKONSTRUKCE!

5. dubna 2011 v 18:09 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
tak teda jo. Začnu s rekonstrukcí. Tenhle dess mě děsí. Mylsím tím to,že vypadá jak podzimní. Mám nafoceno pár fotek z Nedle nebo soboty,to je jedno. Takže i tu předělám. Asi udělám znovu měnu klikací-v vol. hor. boxu. Vypadá to dobře. No uvidím. Ale asi ne. Nemusím to zrovna :D Dodělám klikačky na zvířata(ještě něco dnes),přidám už tu kampaň"Primáti!", udělám dess apod. Nechte se překvapit. Vím,okopčil jsem tu reknostrukci od Ťupyho ale co se dá dělat? Takže REKONSTRUKCI zdar!

Překvapení z jednoho PAVILONU!!

2. dubna 2011 v 20:06 | Viktor SD |  novinky
Ahoj!
Dnes ráno na nás v jenom krásným pavilonu čekalo překvapení.. a Jaké? To si přečtete v tomto článku!