Květen 2011

LLS se pořádá..

31. května 2011 v 15:44 | Viktor SD |  novinky
Ahojky!
Jistě už víte,že plánuji svojí LS.. LLS-LuckyLive Show,nic lepšího mě sice nenapadlo ale na jméně nezáleží,že?! Tak k tomu.. LLS pořádám 2.července(sobota),vím že je to za měsíc ale jaksi jsem to měl naplánované na srpen ale zhroutilo se to.. Takže jen se chci zeptat jestli by někdo jel? Pokud by jste chtěli,určitě to bude.. Bude to u nás na zahradě(divné,co?:D). Tato LS nebude jenom pro koně,ale bude jedna další kategorie a to kočičky! Spousta lidí má nějákou kočku(Schleich,Breyer,...). I pro kočky budou odměny v podobě menší kokardičky:) Jinak pro koně normální kokardy a dokonce pro celkového vítěze Pohárek! :) Vstupné by bylo 150 Kč. Kdyžtak jestli máte v tomto termínu volno,a chtěli byste jet na menší LS pro max. 13 lidí,tak se přihlašte.. Já doufám,že někdo pojede...:)¨
Přihláška:
_______________
Jméno:
Přezdívka:
Web:
Díky :)

Novinky...

29. května 2011 v 9:41 | Viktor SD |  novinky
Ahojky!
Už jste byli na Piráti z Karibiku:Na vlnách podivna??? My včera! A bylo to super! Určitě na to musíte jít! Je to ve 3D,což já moc nemusím.. Ale 3D mi to nepřipadalo. Ale bez brýlí to bylo rozmazaný(funkce dvou kamer :D). No a teď k novinečkám....

Noví (d)obyvatelé!

24. května 2011 v 20:29 | Viktor SD |  novinky

Ahoj!
Dneska,když jsem šel ze školy,čekala na mě mamka,jeli jsme k zubařovi-bléé! Tak se ptám jestli náhodou mi nepřišel nějáký balííček.. A přišel! přišli Safari! Ale musím zklamat kiiki,nejsou to koně :P Jsou to.....
......
Klik C.č.!

PS jsou jistí! A mám vybráno!

21. května 2011 v 14:22 | Viktor SD |  novinky
Ahoj!
Takže PS jsou jistí.. vybral jsem si jiné.. Vybral jsem si Arabského ročka jménem Oxford a Nějákého limitovaného hřebce Arabskýho:)Oxford přijede z USA a Hřebec přijede z UK! Oxford dostanu k narozkám a hřebce si koupím za vlastní!:) jsem strašně rád,že mí zrovna první PS budou Arabové.. Moje nejoblíbenější plemeno!:) Sice ještě nejsou zakoupení ale jsou jistí:)
Samozřejmě si koupím další araby tj.: Huckleberry Bey,S Justadream,Rainbow,Rainbow II,Partly Cloudy a Black tie Affair.. nikoho jiného nemám v plánu.. Už je to pro tento rok docela dost Arabů+ si ještě koupím: Zenyattu,BH psy,Sata a doufám že i seženu Cheveya a Wixom! Ty srašně moc chci!

First..

17. května 2011 v 18:02 | Viktor SD
Překvapení nebylo včera ale je dnes! (v Cč.!)

PS: Chci PS!:D

16. května 2011 v 15:15 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
tak co,jak jste si zas užili ten den ve škole po víkendu? já teda nic moc.. písemka z dějáku,matika,... Prostě děs.. No.. nechci tady zase psát o škole.. stačí mi,že mám vykonat do dějáku nějákej projekt o Josefu Božkovi.. a zase! No tak koukněte na nadpis,a uvidíte,jak jsem zoufalej :D:D:D:D:D:D:D:D
No začalo to tím,že jsem koukal u různých sběratelů,teda sběratelů,kteří mají pár Stounů.. Koukal jsem u Appy,kiiki,.. a pořád na stránky Stona.. A co nevidím!!!! Nádherného Pintabiana!(aspoň myslím že je to Pintabian:D) Jmenuje se Dathan.. Znáte?? Ťupy 100%ně:D Jojo,mučím ho tím :D
Jenže,vyskytle se menší chybička... Mám taky pár tisícovek(hodná babička..:)) jenže mám na cestě Safari,chci S Justadream z eshopu TH až tam bude a štřím na Ebay na araba jménem Huckleberry Bey(má ho v Čr taky několik lidí:)). Takže se chci zeptat,neplánuje teď někdo objednávat PS? Připojil bych se:) S tím Dathanem..:)
Díky a za hodinkui čekejte to překvapení!:)

Překvapení!!!

14. května 2011 v 17:06 | Viktor SD |  novinky
Ahoj!
Na pondělí pro Vás připravuju překvpaení! Ale nějácí lidé to vědí,jako třeba Ťupy,Frisullka... Vědí to hlavně ti,co se mnou chatujou nebo na Facu. Ale nechci to tady vyřvat!Takže jenom Informační článeček... Ahojky!

Spálený jazýček..:(

10. května 2011 v 15:42 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
dneska na obědě jsem si spálil jazyk.. Jako vždy... Ale dneska je to nejhorší... Všechno horké... A doma ještě horká čokoláda! Ne,nesnáším to! Spálenej jazyk o něco horkého(omáčky,..) už nechci mít ale z toho se nevyhnu..:( Prosím vás,nečtěte to! Já se musím vypsat!

Objednáno!!! :D

9. května 2011 v 19:31 | Viktor SD |  novinky
Ahojky!
Dneska jsem si objednal další Safari... Nikdo z vás je nemá!!! Ťupy je snad bude mít(krom toho jednoho :D). Jsou to novější modely! Dorazit by měly někdy za 4-5 týdnů takže doba dlouhá.. když jsem to tak počátal,co utratím za Safari+ poštovné a dostanu kapesný tak na Justýnku mít budu! juchů! Myslím,že bude stát 650 Kč(pokud jsem dobře u některých ranchů s BH četl). Chex a Cloud Nine počkají...A o prázkách PARTLY CLOUDY a ZENYATTA! Doufám že i Sato a Black Tie Affair! A v Black Tie Affaira pevně věřím§ Chci je tady! Ale nevím jak na tom budu s Financema.. Přece jen tolik BH.. Taky,sbírám nejen BH(teda zatím mám jenom jednoho) ale i Schleich,Papo,Zoolandia a Safari Ltd.!
Jinak čtěte článek pod tímto článkem,prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím!
Děkuji a Ahooooj!

LLS-Lucky Live Show :D:D:D:D:D:D

8. května 2011 v 20:16 | Viktor SD |  Ostatní
Ahoj!
Zase se hlásím!
Tentokrát s naší Live Show.. Jelikož Ťupy nesehnal místo,tak jsem se nabídl já že udělám vlastní.. Vím,že tady moc komentů nebude(nanejvíš 2) ale když mi někdo udělá reklamu,budu jedině rád!!!!
Tákže začnu tím nejdůležitějším,místo konání.. Samozřejmě tady, v Jihlavě.. Musím se zeptat mamky,jestli zrovna tam kde chci. Určitě to bude v Jihlavě! Už mám sehnaný ceny(myslím kde je koupit;)) Vím kolik by mě celá Show stála. Maximum lidí je 40. Teda 38 dalších(nezapomíná se na mě a na mamku). Celá show ještě není jistá. prvně zjistit jestli je zájem(dpufám:)) nebo ne.. Já pevně doufám,že bude zájem..
Pište do komentů.. Pokud byste se určitě chtěli zúčastnit v c.č. je přihláška!

Další novinky..:)

5. května 2011 v 16:47 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
tak jsem zase tu! To víte,ta škola je na vině!!:D Už se ták těším na letní prázky! A co vy??? No já mám obrovské plány! Na 2 týdny jedu na tábory,musím dokoupit si Safari! Já Vám nic neřeknu! Se nechte překvapit!:D Ale myslímm,že všem je to jasné! Figurky,figurky a zase figurky!:) Ale něco Vám přece řeknu! Přijedou nějácí kopytníci a jedno plemeno koně! Nemyslím jen jedno plemeno koně,víc plemen ale to základní,na které se specializujeme! To snad víte! Ale nejblíže je k nám hříbátko toho co se na něj specializujeme! Ale jedno zvířátko Vám taky řeknu! No.. je to.... je to samice grizzlyho.. Sakra! já to řekl! Do ha...u!
No nic.. tak jdu,páápáá!

Mám BH Isadoru Cruce!!

1. května 2011 v 10:06 | Viktor SD |  novinky
Ahoj! V pátek jsem si vyzvedl balíček s Breyerem!!! Je to Isadora Cruce a koupil jsem tam poslední!:D Je to klisna mustanga ve zbarvení Medicine Hat Overo. Živá Isadora Cruce žije v Return to Freedom! A tady 3 fotečky(bohužel jsem jí ještě nevytáhl ven:()
V porovnání se Schleich Arabským valachem..
Ze předůůůů!