Červen 2011

PRÁZDNINY!!!

30. června 2011 v 10:27 | Viktor SD |  novinky
Ahoj!
Před malou chvíli jsem řpišel domu s vysvědčením. Jsem celkem spokojenej... Mám 5 jedniček a 4 dvojky. No jo no... Já se nechtěl učit. Mám i vyznamenání,takže.. A navíc,je mi vysvígo ukradený,možná vám ne,ale mě jo.. Večer se ještě jde na nějákou party nebo co to zas kluci vymysleli :D Takže se celkem i těším. Včera bylo to zatím nejlepší odpoledne v roce 2011! Poprvé(a asi i naposled) jsem byl na mixéru na pouti. Ale naštěstí až na konec,protože jsem opravdu pak musel zvracet. A to další asi 3 kámoši a kamarádky. Byly jsme na X-factopru neboli kladivu. To bylo super! Chtěl jsem ještě jednou ale ostatní už (ne)chtěli. Taky lavice nebyla špatná,ale znáte to,každej už něco zkoušel milionkrát.. Takže pro mě žádná novinka... Jinak dneska asi přidám pár profilků,napíšu něco na ranch(dlouho jsem byl neaktivní:() Musím s těma ranchovýma stránkama něco udělat,asi je přeusunu zpět sem na zoo. Ne to ne. Profilky tam nechám.. Novinky budu dávat sem.. Zkrátka uvidím,jak se mi bude chtít zrušit něco,do čeho jsem investoval peníze(knížka o HTML nebyla levná!). No tak zkusím nafotit taky nějáká zvířata(buvoly,šimpanze...) do profilů,taky to chce novej dess,co? No pokusím se,tenhle je už tu dlouho a je hroznej... Jsem hroznej sám,protože tady nic moc už není.. Achjo:( Ale o prázdninách by k nám měli přijet další Safari a Breyeři! A taky Schleich,klasika,že?

Nová posila na ranchi-Sisi!

27. června 2011 v 19:55 | Viktor SD |  novinky
Ahoj,
dneska na mě vlezla zase rýma,achjo..:( Ale zato k nám přijela nádherná Camargue klisna Sisi! Dostal jsem ji od mamky k tomu,že udělala bc.(bakaláře) protože jsem byl hodnej a pomáhal jí s tím(ikdyž jsem to nechápal :D).
Jedna fotka tady:
Další ZDE!

Už jen 6 dní do vysvědčení..

24. června 2011 v 19:53 | Viktor SD |  novinky
... si může říct snad každý znás! Krom pár výjimek,tedy :D Já se na prázdniny těším ale na to moje strašně vysvědčení se netěším. Minulé pololetí=jedna dvojka,toto pololetí 4 dvojky,tak aspoň vidíte jak jsem na to všechna sral:D Ale já se spíše učil na přijímačky které jsem neudělal takže... A navíc,půjdu ze 7. třídy. Uvidíme! Jinak ještě není známá známka z Ájiny ale tam by snad ta jednička mohla být(párkrát jsem totiž nevěděl,že jsme se měli naučit slovíčka,nová,já byl nemocnej..). Takže.. Ale ani mi ta 2 nevadí. Anglicky umím,to snad stačí,OK? Ani nevím,proč tady píšu o problémech,mých problémech.. Doufám že ta 2 z Aj nebude,a že to bude 1,ale já na ty známky seru. Stačí že jsem nejlepší v Češtině na škole(a to jsem páťák!). To víte,kdo umí,umí :D kur vajička snáší!:D Já se tady rozepisuji o sobě! To je snad sen! :D Já tu asi nic nenapíšu,není nic nového,ale chystám si koupit BH psa a jednoho BH tajného starého koně! Ale toho starého(anonyma :D) koně už v Čr někdo má,mám pocit že takových 5 tu bude. A jeden je i repaint! No nic a na závěr krásný nový Apple Jack!

New? Ne!

21. června 2011 v 15:40 | Viktor SD |  novinky
Ahoj!
Už je to asi týden,co mi prostě ségra řekla,že Euríse mít nemůžu.. Takže jsem byl naštvanej.. Proč mi všichni všechno zakazujou? Chtěl jsem si objednat Batse a Lauru-nic! Zakázáno.. Ale dneska by měli být přidáni do e-shopu TH noví koníci,jenže ještě nejsou na skladě :/ Já si vyberu asi 4 tradíky,2 jezdkyně a SM... No uvidíme,jak to vyjde.. No každopádně Stouna budu mít(možná) ještě tento rok ale uvidím,jak se mi bude chtít utrácet.Když bych měl tak 5000,- Tak bych si objednal cca 2 stouny a poštovný z Ameriky a ještě by mi určitě něco zbylo... A taky by se platilo DPH,CLO.
Mám na poště tetu,ta ví,jak to chodí. Ale za týden a dva dny jsou PRÁZDNINY! Teda aspoň u nás na škole :D Ale je pravda,že prvňáci končí už tento pátek,protože jim dělaj nový okna,a my už je máme... Teda ty 2 horní patra. Jinak LLS se nepořádá:( Malá účast ale možná by ji zachránil Ťupy tam u nich :) No uvidíme :D Jen tak ještě abych nezapomněl,narodilo se naší nové klisně Al Jazeeře hříbátko! Jeho otec je někde v Egyptě,nevíme jak se jmenuje,ale každopádně ho budeme chtít na ranch!A taky na ranch míří další arabský hřebec,ale nebudu zveřejňovat jeho fotky,pokud bude ta Ťupyho LS tak ho zveřejním až tam. Nepotřebuji zveřejňovat všechny moje koně hned :D

V Praze je malé hroší miminko!

10. června 2011 v 13:31 | Viktor SD |  novinky
Ahoj!
V pražské zoo se narodilo mládě hrocha obojživelného! Jeho rodiči nejsou nikdo jiný než Slávek a Maruška! A teď jeho rozkošné fotky! :)

Já budu mít Stouna!

9. června 2011 v 20:27 | Viktor SD |  novinky
Ahojky!
Právě jsem si "objednal" Stouna! Ano,ano. Kdo hádal že je to arab,správně! A kdo hádal,že je to Eurís,hádal dobře! Eurís by tu měl být někdy koncem prázdnin,nespěchá ale těším se jak něco..
A tady už jsou fotečky Euríska! Já ho budu mít matnýho! :)

Většině lidí se moc nelíbí ale pro mě je úžasnej! A bude se hodit k Justadream!

Můj první CM Schleich!

7. června 2011 v 18:49 | Viktor SD |  Ostatní
Ahojky!
Dneska jsem poprvé(nebo podruhé:D) předělal Schleicha! Samozřejmě jsem ji dělal Syntetickými barvami,aby neslezla barva jako z temper:/ Podle mě jśe mi Povedla! Jmenuje se Al Jazeera! Je to vranka s jednou ponožkou a dodělám jí ještě odznaky! Foto ZDE!
Díky!

Moje sbírka na poličkách :)

5. června 2011 v 20:00 | Viktor SD |  Fotogalerie
chtěl bych Vám ukázat moje poličky s modely Schleich atd..

Jak je to s těmi pozemky...

4. června 2011 v 20:35 | Viktor SD |  novinky
Tento článek je o pozemcích... Našich i těch jiných,které bychom chtěli...(klik C.č.)