Srpen 2011

Prázdniny končí :(

31. srpna 2011 v 20:40 | Viktor SD |  novinky
A je to tu,konec prázdnin 2011. Uběhly jak voda. Proč to tak utíká?? Prázdniny byly celkem super,přijelo k nám asi 17 Schleichů,Justadream,Taylor. Dnes totiž dorazilo slibovaných 13 Schleich zvířátek! A zítra taky uvidíte moje nejnovější CMka! takže se těšte na tu nádheru! :D Zítra samozřejmě fotky nejnovějších zvířat,bude reportáž... :D Ani nevíte,jako moc rád jsem,že mám už 125 Schleichů :D

Tibet a Artemis-první setkání

30. srpna 2011 v 14:52 | Viktor SD |  novinky
Jelikož Artemis byla nemocná,když přijel tibet,nemohlo dojít k setkání "bez skla". Artemis se uzdravila,a týden poté jsme je k sobě pustili-tedy včera. Tibet byl na Artemis hodný,ale Artemis na Tibeta nebyla. Celé to vypadalo takhle-Tibeta jsme pustili k Artemis. Začali se očuchávat,Artemis pak na Tibeta vyjela,Tibet se bránil,pak došlo ke krátkému páření,a zase začali útočit.Pak oba usnuli. :D
Fota jsou ZDE

Ne,ne,ne!

26. srpna 2011 v 23:22 | Viktor SD |  novinky
Achjo,proč ty prázdniny vždy tak utečou? Nikdy jsem to nepochopil. Takže za 5 dnů pádíme do školy. Ježiš mě se ták nechce :D Na začátku prázdnin jsem si myslel,že to půjde pomaličku,jak stárnu a ono nic. Se.e mě to! To zas bude učení,takže na intoš nebude vůbec čas,snad jen o Víkendu :D No jo,jdu na 2. stupeň,to bude makačka,ikdyž makačka to byla teď poslední 2 roky :D Teď už se zase těším na Vánoce,další prázdniny,hurá! :D No,ale kdo by se na Vánoce netěšil,že?
Je léto,30 stupňu a já mluvím o zimě,celkem rád bych si teď skočil do ledovýho bazénu,je horko!

Prostě nevím!

25. srpna 2011 v 22:19 | Viktor SD |  novinky
Já už prostě nevím,co mám dát do nadpisu. A je mi to jedno. Až mi hrábně pořádně,poznáte to ;)
Dnes zavolali Taylor rodiče. Ti jsou v Americe. Říkali,že už brzo přiletí zpátky do Česka. A jak Taylor říkala,prý by měli přivést i nějáké nové koně! Jaké,to nechtěli Taylor říct,necháme se překvapit!
A jak jsme se dozvěděli,taky by měla přijet jedna z Taylořiných sester! Měla by přijet dřív,možná už teď někdy,ta si užívá v Egyptě. Jmenuje se Megan(překvapivě :D),je jí 20 let. Její nejoblíbenější kůň je Justa,samozřejmě. A Taylořin Isa,samozřejmě podruhé :D A až přijedou rodiče a další sourozenci(jo,mají těch dětí fakt hodně :D) tak samozřejmě budou další koně !:D
Můžu vám říct,že přijede dost koní od obou značek(Schleich a Breyer) ;)

Satchmo bude mít dost práce!

19. srpna 2011 v 19:33 | Viktor SD |  novinky
Ano,je to tak! Náš drezůrní šampion Satchmo bude mít dost práce! Přijedou mu totiž 3 partnerky!
Přijedou mu 2 hnedé klisny a jedna bílá. Hnědé jsou dvojčata. Jmenují se Arcane a Amon. Samá Áčka :D Narodily se v roce 2005,jsou to tedy mlaďošky(na to jak je to starej mold! :D). Bělka se jmenuje Aja,samá áčka,zase :D Ta se narodila v roce 2000,takže trochu starší. Jsou všechny hodné,všechny ještě neměly hříbata. Doufáme,že se u nás podaří zpoldit u každé aspoň jednoho potomka,třeba po otci zdědí nadání na Drezuru a vyhrajou všechny soutěže! :D Aja,Arcane a Amon by měli přijet příští týden,jako skoro všechna ostatní zvířata ;)

Semjon,očekávaný tygr!

19. srpna 2011 v 19:14 | Viktor SD |  novinky
Ještě to nevíte,ale je to tak! Nejspíš příští týden k nám přijede Semjon! Čekali jsme na něj dlouho,a konečně se nám podařilo přemluvit zoo Wroclav! Tak k nám teda přijede otec Altra a Terza!
Semjon se narodil 19.6.2003 v zoo Moskva. Ve vrhu ze čtyř tygřat byl ten nejstarší,nejrychlejší,největší a nejsilnější. Bohužel,když byly Semjonovi a jeho sourozencům 4 měsíce,matka zemřela. Zemřela nejspíše na nějákou chorobu,to jsme nezjistili. Semjona a sourozence musela tedy odchovávat druhá tygřice,která o mláďata přišla,narodila se mrtvá. Když už Semjon vyrostl,byl čas,aby se odstěhoval. Nebyla volná zoo,proto Semjon ještě chvíli zůstal. Když byly Semjonovi 3 roky,přistěhoval se k nám,kde zplodil se samicí Mintou 2 mláďata-Altra a Terza,2 samečky. Nastal problém,do pavilonu se měla nastěhovat další samice. Nebylo místo. Semjon tedy brzy odjel do zoo Praha,kde zplodil také potomky. Semjon se pak ještě přestěhoval do zoo Wroclaw,kde je dnes a připravuje se k transprtu k nám do našeho novějšího pavilonu šelem.

To zas bude novinek :D

18. srpna 2011 v 17:16 | Viktor SD |  novinky
Ahoj!
Zase se ozývám. Divné,že? Nepřidávám profily,ani klikačky. A Řeknu Vám,na profily kašlu. Do konce roku se budu snažit udělat něco nového :) Nechci si opičit po Ťupym,ale on ví,jak bych to chtěl :)
Jak to tak vidím,budu mít Spoustu nových Schleichů. No,spoustu né,ale celkem dost,někdy teď :)
Koho,to ví jen ti dva co se mnou skoro každý den chatují(Ťupy a Pája):) Ale o všech neví,tak jsem celkem rád :) BH jsem sem vypsal a Schleichy sem psát nebudu. Ale můžete se těšit na raritky :) Doufám,že vyjdou,vůbec nejsou jistí,ale snad ano :) Rychlý článek,já vím,ale.. Není co psát. Zítra se těšte na cca 4 článečky :)

Big photo show!

14. srpna 2011 v 13:26 | Viktor SD |  Ostatní

Jistě všichni víte,že s Frisull pořádáme BPS-Big photo show!
Jelikož jsme si s tím dali hodně práce,to vše vymyslet,naplánovat,udělat stránky apod.,tak doufáme,že se přihlásí hodně lidí!
Takže,každej kdo si tohle přečte a má dobrý fotky koní,tak se povinně přihlásí! :D
Vše potřebné najdete ZDE!
Děkujeme!

Lvi,lvi,lvi!

13. srpna 2011 v 19:53 | Viktor SD |  novinky
Dneska jsem zase navštívil zoo ve Dvoře. Tam se toho ale změnilo za tu dobu,co jsem tam nebyl! Koukali jsme na PAPO 2011 v jejich obchodě. Řeknu Vám,to je něco! Novinky jsou povedené,ikdyž všechny tam nebyly! Koukám na lvy. Hodně se mi zalíbil "roček" lva,nejspíše lvice. Tak jsem si říkal,že si jí koupím. Bohužel,penízky zůstaly v peněžence,a lvice zůstala v regálu. Bylo mi to líto,ale vzopmněl jsem si,že musím šetřit :/ Nemůžu všechno vyhodit za figurky. Ale určitě si jí někdy koupím,i s dalšími novinkami :) Ale další už fakt neřeknu,chci taky něco jenom pro sebe :)

Těšíme se!

11. srpna 2011 v 12:14 | Viktor SD |  novinky
Nevím,rpč bych to sem měl pssát,ale napíšu,tenhle týden jsme zase doma-takže nuda :(
Ale víte na co se těšíme? Těšíme se na nové koně(už jsem zrušil novinky na stránkách ranche,takže se píšou sem!),nejen Breyer,ale i Schleich. Dorazit by měli všichni v září. Největší rozšíření bude u Arabů-klasika :D Ale přesto se k nám nastěhuje i pár ne-Arabů. U BH Vám mohu to řeknu,protože to už všichni ví. Jsou to TS Black Tie Affair,TH 2011 Partly Cloudy a Sato,na Zenyattu jsem se vykašlal,přece jen šetřím na.. no,zase to skoro všichni ví,ale to je jedno,stejně to tady neřeknu :P
O Vánocích zase,dostaneme Schleichy,BH určitě ne,místo nich bude foťáček :) Ale do konce roku stejně ještě přijede(doufám že jo!) Kanaretah,takže.. Breyery pro tento rok tajit nebudu,příští rok už o tom nebudu s nikým na FB a Chatu mluvit,aby to nikdo krom mě,mamky,taťky apod. nevěděl. :D A taky čekám na akrylovky Pébéo,ty jsou aspoň někým ověřený,než ty moje :)

Nové přírůstky...

9. srpna 2011 v 21:02 | Viktor SD |  novinky
Konečně sem dávám článek o nových přírůstcích!

Proč nepíšu..?

8. srpna 2011 v 19:01 | Viktor SD |  novinky
Asi chápete,co budu psát v tomto článku.
Bohužel,v poslední době nepíšu,a to chci stihnout vše do konce prázdnin! Poslední dobou asi nejvíc chatuju,jsem moooooooooooooc závislej :D Zítra bych se rád koukl do hračkárny,no nevím,jestli to mám říct,Ťupy..? :D Ale asi tušíte,o co go. Taky k nám přijela a narodila se nová zvířátka :) Taky se snažím sehnat pár věcí(né Schleichů či něčeho podobného!). Veřte nebo ne,příští týden bude moooc článků,tak se připravte :D Budu se snažit užít si ještě prázdniny,ikdyž v tomhle počasí... Příští týden by mohla přijet Potkanka,snad se zadaří,už 2 termíny nevyšly :D Snad bude dobrý počasí(přejte nám ho!):D

Naši plazi

7. srpna 2011 v 14:51 | Viktor SD |  Plazi

Naši ptáci

7. srpna 2011 v 13:19 | Viktor SD |  Ptáci

Naše zvířata

6. srpna 2011 v 11:03 | Viktor SD |  Zvířata

Jistě že..

5. srpna 2011 v 22:04 | Viktor SD |  novinky
Jistě že udělám celkouvou rekonstrukci blogu,a dávám si čas do konce prázdnin! ´Tákže,mážu vše ohledně profilů,klikaček,druhu atd..! Zítra mi Ťupy(to teda jo! :D) pokud tu bude nastaví dess,takže se těšte,a udělám nový klikčaky profily a ty další hovadinky!
Jdu to smazat,ahoj!

Co dodělat,udělat,přidělat..?

5. srpna 2011 v 8:39 | Viktor SD |  novinky
Vcelku divný nadpis,ale nedvite se. Přece jen už je po půlce prázdnin a já na blogu skoro nic neudělal. Možná tak 2 profilky a to je vše. Chtěl bych to udělat od znova. Nový profily všech zvířat,klikačky,dess,ale ještě nevím. Chtěl bych změnit články. Něják třeba vždy aby byl obrázek,a ták :D Takže dnes večer čekejte haldu článků :D Ne,ještě nevím. Ale smažu jen profily,přece jen u některých jsou strašné fotky,ještě starým foťákem,někdy z roku 2006 :D Snad bude na Vánoce lepší,ikdyž teď mám šunta Argentináka. Byl se ségrou v Argentině,tak mu tak říkám,šuntovi jednomu :D Dess udělám nový,radši :D Snad ho i dobře nastavím,jinak dám Ťupymu práci! :D

NAIZSD-Arabský plnokrevník

4. srpna 2011 v 18:00 | Viktor SD |  novinky
Posledním přírůstkem v NAIZSD(a že to trvalo!) je náš nový Arabský valach Brown Sugar!
Je mu 17 let. Nechali ho vykastrovat na ranchi,kde byl před tím naším. Jsou to asi 2 roky. Brown Sugar má určitě nějáké potomky! Jen je najít. brown Sugar je velmi fotogenický,je sice trochu menší,ale to mu na kráse vůbec neubírá! Je to hnědáček(pro zajímavost :D)!
Celé album NAIZSD ZDE!