novinky

Who do you think am I?

3. května 2012 v 19:25 | Viktor SD
Po celém dubnu zase píšu. Času bylo teď dost,známky samozřejmě špatné,ale lenost je asi ta největší potvora co mě potkala. Momentálně se hodně věnuji Howrse(ano Ťupy,já vím že to nesnášíš :D),a tam mám spoustu dalších přátel,a psát články opravdu něják často nechci. Když bylo teď chvíli teplo(bože ty 30°C!),bohužel začalo pršet což mě teda dost nasralo :D Taky mě postihla nemoc stavět pořád papírové modely,mám 4,ale hoooooooooooooooodně těžké :D U modelů zatím k ničemu novému nedošlo(myslím?),ale určitě ještě dojde. S tímhle se tu zatím loučím
Pro ťupyho: čekej mail ;)

Jak to teda se mnou je?

18. března 2012 v 12:27 | Viktor SD
Bože,půlka března pryč a tohle je první článek v březnu :D Jsem línej psát,musím se učit,a nemám ani moc čas :D
Událo se u nás pár novinek!

Co to dělám?

26. února 2012 v 14:10 | Viktor SD
Ano,už ndlouho nic nepřibylo,já vím. Ale teď nám dávaj hrozně moc úkolú,aspoň že teď mám prázdniny. Nic moc se toho nezměnilo,ale už doufám,že brzy se zde objeví nějáký nový zvířátko,který,to neprozradím :) Ale již brzy k nám přijede oryx jihoafrický. Takže se těšíme,protože to bude nový druh antilopy v naší zoo. Dál nevím co psát,vyměním někdy design,tenhle je hnusnej,a je tu dlouho :D

Novinky Novinečky

30. ledna 2012 v 20:23 | Viktor SD
Konečně novinky :D

Nováčci

20. ledna 2012 v 19:54 | Viktor SD
Ahoj,
po delší době mlčení a přemýšlení o čem psát jsem se rozhodl. Div jsem se nezabil,ani nijak jinak nepoškodil. Tenhle článek se týka nováčků. V nejbližší době by k nám měla přijet samec pandy velké Long March (Dlouhý pochod) a samice gorily nížinné,sice jsem si řekl že jí kupovat nebudu,ale koupím. Jmenuje se Kwanza (první) a měla by přijet do posílení chovu goril. Budou to asi jediní Schleichové co si do března koupím. Nejsou finance a místo také ne,sponzorování od rodičů skončilo a teď budu dostávat Schleichy jen k narozkám a podobným prkotinám. A taky když mamku přemluvím :D Ale když bude místo,proč ne. Poličky jsou z větší části zaplněné a další se mi zatím kupovat nechce(rodičům :D). Co se týká ostatních zvířat jsou většinou zalezlí,jen polární medvědi a tučňáci vyvádí opravdu hodně :D Chci se teď pustit do focení,zanedbávám to,ale foťák už je opravený(a přišla i omluva,hele! :D) Tento rok chceme v zoo vybudovat Dětskou zoo a novou expozici pro slony jelikož nám jich taky pár přibyde. To by bylo asi vše. Doufám,že ještě něco v lednu napíšu a jestli ne tak mě ukamenujte!!!!!!(to je rozkaz! :D)

Jsem línej jak to prase!

1. ledna 2012 v 19:18 | Viktor SD
Absolutně nechápu,jak jsem mohl být tak línej. 25 dní jsem nepasl,hrůza co? Jsem hrozně línej něco napsat :D Ale když už teda něco píšu,tak píšu.

Mikuláš 2011

6. prosince 2011 v 18:03 | Viktor SD
Bohužel,včera se mi už nechtělo nic psát...

Prosinec.. To už je to tady?

4. prosince 2011 v 17:18 | Viktor SD
Tak se ozývám,poprvé v prosinci. Jsem moc rád,že to tak uteklo,aspoň nebudu muset dlouho čekat,dneska je již 2. advent,takže už jen 2 svíčky a jsou skoro Vánoce :D Já se těším velice,dostanu toho hodně,a snad se zadaří i v něčem od Applu(sluchátka mi prostě nestačí :D). Dorazí k nám Partly Cloudy,uhodla to potkanka,za což bych jí chtěl uškrtit ale neřeším :D Zítra je Mikuláš,a taky k nám dorazí kříženec APHxMustanga. Je to nádherný hřebec Dusty,a s ním přijedou ještě sladkosti :D To víte,přijde Mikuláš :D Příští rok by k Dustymu měla přijet partnerka,hlavně stejně jako letos,příští rok moc Schleichů nepřijede :( Chci Apple Ipad,jsem do Applu blázen :D Ale 1 Schleich tak jednou za 2-3 měsíce přijede,a navím už to nemám kam dávat :D Breyeři přijedou asi taky jenom 2,nemůžu pořád utrácet.. Kratší článek je u konce,zítra se snad ozvu :)

Vánoce přesně za měsíc!!!!

24. listopadu 2011 v 10:52 | Viktor SD
Ahoj!
Už za měsíc budou Vánoce,přesně za měsíc! Moc se těším,což snad všichni :D Nejsem si jistej,co věchno dostanu,ale 2 věci,teda tnačky figurek jsou jisté! Dostanu několik Schleichů a Breyera.
Pak si ještě přeju Iphone,kterej by mi mohl vyjít. A pak dostanu nějáký penízky,ale to už není podstatné. V podstatě toho moc nedostanu,ale zase to jsou dárky drahý jak sviňa. Tohle není vychloubání!!! Zkuste si tipnout,jakýho Breyera dostanu :) (Nápověda: Je to klisna,rok 2011) Myslím,že je to celkem lehké,ale uvidíme :D Schleichy dostanu jenom starý a speciální.

Collecta 2012

15. listopadu 2011 v 18:24 | Viktor SD
Tak jsem našel pár novinek od Collecty na rok 2012 :)
Okapi,nevím,celkem se mi líbí ale celkem se mi nelíbí,nemůžu se rozhodnout :D
Antilopa Derbyho,Moc povedená! Tu si pořídím! Antilopy se moc nedělají :/
Antilopy vrané. Ty si taky pořídím! Collecta už se svýma figurkama se lepší!
Vypadá to jako pakůň,ale nejsem si jistý. Je divnej,určitě ho nechci,nepovedl se!
Žirafa,jedním slovem: HNUSNÁ! Nepovedla se,na tý žirafě mi toho hodně chybí:/ Ani náhodou nejde na poličku :/
Hříbě,netuším jakého plemene. Každopádně,pro mě taky hnus. Nelíbí se mi.

Víc obrázků jsem bohužel nenašel :(

Tak konečně

15. listopadu 2011 v 17:31 | Viktor SD
Ahoj,
tak se konečně ozývám,něják se mi nechtělo,a byl jsem línej psaát. Taky jsem se často učil,ikdyž známky nic moc(nesnáším Hudebku a Matiku!!!!!!). Nic moc nového se neodehrálo. Cca za týden a něco je WLS! Moc se těšíme! Vše je sbaleno,lístečky vytisknutý,přihlášky odeslány! Nemůžu se dočkat! Bohužel mi poslední dobou není dobře,asi Angína :/ Strašně mě bolí v krku,byli jsme u doktorky a je to docela možný,musíme tam ještě zítra :( Prosím,že to není Angína!!! To bych ze musel fakt modlit abych mohl na WLS,nemám zrovna dobrý Angíny :( Nebudu se tu vykecávat o Angíně,ještě aby přišla,zmije jedovatá :D
Moc jsem se nerozepsal,ale opravdu jsem strašně unavenej a není mi nejlíp :(

Novinky 2012 Schleich apod.

26. října 2011 v 12:52 | Viktor SD
K novým Schleichům.
Jsou to schleichové!!!!!!!!! Jsou sice obyčejní,ale když se podíváte na letošní novinky,tak poznáte o co go. Zveřejnili i další nový Schleichy,takže večer můžete čekat další obrázky ;) Můžete se těšit například na Achal-teke,nebo ovce,a je toho mnóhem víc!
Schleich Pandabeer etend 14664
Nádherná panda! Ta se u nás objeví :)))

Schleich 2012,pár koní

25. října 2011 v 20:56 | Viktor SD
Jelikož se objevili taky koně,dám vám je sem

Novinky 2012 Schleich

25. října 2011 v 18:57 | Viktor SD
Dneska začaly prázdniny,a dneska jsem dostal šok. Konečně jsem viděl pár novinek Schleich pro rok 2012. NEJSOU všechny. Popravdě,čím novější,tím umělejší,se mi zdá... Tak tady v Cč je máte.

Winter Live Show-my jedeme!

18. října 2011 v 20:53 | Viktor SD
Taky jedete?
Už se moc těším na WLS. Opravdu netuším,kdo všechno jede(krom asi 5-ti lidí :D). Hlavně doufám,že někoho nového potkám,ikdyž moje stydlivost je veliká :D Poznáte mě podle: Blonďatý delší vlasy,výška asi 163 cm,vypadám jak holka a budu se bavit s Ťupym(pokud Ťupy bude mí tu odvahu :D). Oblečení si vyberu až budu chtít :D Takže Vás pak informuju :D Ale hlavně,říkat nebudu kdo jede,ale asi víte,že Satchmo jede,to je jasnačka :D A taky jedou všichni Breyeři,ale Schleichy nevyjmenuju :D Určitě beru foťák,snad bude fungovat :) Kdyžtak vezmu statšího Konicu-minoltu,ale jaksi fotí divně.. Fotky z konicáka mám na rajčeti v albu kde Isa jede Western :)
Setkáme se na WLS! :D

Nové věci od Peti!

12. října 2011 v 10:29 | Viktor SD
Ano,ano. Dnes mi dorazily věcičky od Peti,jsou nááááádherné! Peťa je machr! Fotky ZDE!

GG Valentine a Heartbreaker na SRR!

11. října 2011 v 18:05 | Viktor SD
Ahoj!
Zase se ozývám. Dnes byl šťastný den! Tak čtěte v C.č.

Schleich Marbach Special 2011!

8. října 2011 v 11:55 | Viktor SD
Díky p. Kučerové jsem se podíval na dalšího letošního Speciala,už třetího! Je na moldu Hannoverského hřebce. Tento je asi tmavý hnědák,nevím,zas tak vidět to na fotce není.Má i výžeh,což měl i Marbach na rok 2009! Tak,nebudu vás Trápit a koukněte do Celého článku ;)

BPS,naposledy!

28. září 2011 v 12:06 | Viktor SD
Ahoj,
psal jsem tady o tom v srpnu(asi?). Bohužel,jako u kiiki,řekloněkolik lidiček,že se do BPS přihlásí,a nic. Vím,že ti dotiční si to nepřečtou,ale,do 31.12.2011 máte poslední možnost se do BPS přihlásit! Mám jen pár přihlášek! Info apod. ZDE!

Novinky

25. září 2011 v 13:53 | Viktor SD
Ahoj,Ahoj!
Zase se ozývám. Něják se mi nechce psát,doufám,že tenhle týden už budu mít spravenej foťák,abych mohl nafotit nováčky :)
Nic moc se od té doby nestalo,snad jen to,že k nám přijela nová jezdkyně. Brzo začnu makat na stránkách ranche,dodělávat profily a naučil jsem se nové věci,takže se snad dočkáte na stránkcách ranche nových věcí,ikdyž novinky se budou psát sem :)
Není níc k napsaní,takže to je vše!
Ahoj!

Omluva..

13. září 2011 v 20:42 | Viktor SD
Omlouvám se,že jsem nepřidával články o našich nových zvířatech. Fakt je to,že mi chcípla karta ve foťáku,takže jsem je nemohl nahrát,vlastně ani vyfotit. A taky se mi moc nechtělo+učitelé nám dávali triliardy úkolů,takže jsem nestíhal :)a o volným čase jsem moc nebyl na PC,snad jen na Howrse a Chatu a Facebooku. Ale tento týden by už mohla být karta normální,záleží na tý firmě,jestli jí opraví,nebo ne. A taky se tu toho tolik neudálo. Buď teď,v září se dočkáme 2 nových koní Schleich,nebo až ke konci roku. nevím,přesně kdy,ale tenhle rok 100%ně! Jeden z těch dvou koní je Special 2011,neznáte. A druhý je tajný,prostě jo! :D Chci se teď víc věnovat Schleichům a jim podobným. Čekáme na pár mláďátek,tak snad co nejdřív se narodí :)

Semjon-dlouho očekávaný tygr

5. září 2011 v 21:33 | Viktor SD
Nakonec jsem se rozhodl,že každej den dám jednoho novýho přírůstka do jednoho článku(klik c.č.!)

Že by nás neměli rádi?

3. září 2011 v 10:52 | Viktor SD
Konečně se ozývám. Nebylo snadné sem něco napsat,celé 2 dny po škole jsem trávil u mamky v práci-na soutěži. Ano,dělali tam závod v helikoptérách. Já skončil 3.,tudíž jsem vyhrál helikoptéru-tu nejmenší. Ale já jí chtěl,nechtěl jsem tu velikou. Podívejte se na nadpis,teď zase sem. Co to tu blábolím? No prostě,dali nám ve škole ten nejlepší rozvrh-např. v pátek 4 hodiny. Asi to s náma nevydrží,nebo co? Já to absolutně nechápu,ale jsme rádi. Ikdyž ta 8-mi hodinovka mě sere. NESNÁŠÍM STŘEDY! Vždycky odpoledka,grr! Ale nemůžu si stěžovat,dali nám ty nejskvělejší učitele na škole! Zítra bych Vám už snad představil zvířata,co přijela,něják se mi nechce :D

Prázdniny končí :(

31. srpna 2011 v 20:40 | Viktor SD
A je to tu,konec prázdnin 2011. Uběhly jak voda. Proč to tak utíká?? Prázdniny byly celkem super,přijelo k nám asi 17 Schleichů,Justadream,Taylor. Dnes totiž dorazilo slibovaných 13 Schleich zvířátek! A zítra taky uvidíte moje nejnovější CMka! takže se těšte na tu nádheru! :D Zítra samozřejmě fotky nejnovějších zvířat,bude reportáž... :D Ani nevíte,jako moc rád jsem,že mám už 125 Schleichů :D

Tibet a Artemis-první setkání

30. srpna 2011 v 14:52 | Viktor SD
Jelikož Artemis byla nemocná,když přijel tibet,nemohlo dojít k setkání "bez skla". Artemis se uzdravila,a týden poté jsme je k sobě pustili-tedy včera. Tibet byl na Artemis hodný,ale Artemis na Tibeta nebyla. Celé to vypadalo takhle-Tibeta jsme pustili k Artemis. Začali se očuchávat,Artemis pak na Tibeta vyjela,Tibet se bránil,pak došlo ke krátkému páření,a zase začali útočit.Pak oba usnuli. :D
Fota jsou ZDE
 
 

Reklama